Konveijera sistēmas

Konveijera sistēma ir viena no būtiskajām sastāvdaļām katrā modernā un augošā uzņēmumā. Izmantojot mūsdienīgus, augstas kvalitātes risinājumus, izejvielas un gatavos produktus var ātri un netraucēti pārvietot līdz vajadzīgajai vietai.

Mēs projektējam un piegādājam manuālās, automātiskas konveijera sistēmas, kuras tiek aprēķinātas atbilstoši klienta rūpnieciskajām telpām, apstrādājamajiem izstrādājumiem un nepieciešamās veiktspējas.

Manuālais konveijers

Vienkāršākais risinājums darbvietas optimizēšanai. Manuālās konveijera sistēmas nodrošina gandrīz jebkuru konfigurāciju ar bultiņām, slēdžiem, ceļiem, lai pārvietotu izstrādājumus, kas sver līdz 4 tonnām/m. Visu detaļu pārvietošanu veic operators. Konveijers ir samontēts no standarta elementiem, viegli uzstādāms un ekspluatējams.

Automātiskais konveijers

Automātiskās konveijera sistēmas ir viegli lietojamas, pārvietojot vienu vai vairākus izstrādājumus. Šādam konveijeram ir slēgta trajektorija un nemainīgs kustības ātrums visos maršruta posmos. Automātiskais konveijers vienmēr tiek individuāli pielāgots un projektēts, pamatojoties uz klienta prasībām.

Konveijera sistēmas Power&Free

Power&Free konveijeru sistēmas nodrošina elastīgu lietošanu un augstu veiktspēju pat mazās telpās. Power&Free sistēmām var būt vairāki kustības ceļi, kas nav saistīti viens ar otru.

Contact form [lv]