Polimerizācijas krāsnis

Polimerizācija ir pēdējais un ļoti svarīgais pulverkrāsošanas procesa posms, un kļūdas šajā posmā (nepareiza temperatūras kontrole, neatbilstošs apsildes vai gaisa cirkulācijas veids) var likvidēt visus iepriekšējos centienus notīrīt, sagatavot un nokrāsot virsmu.

Kvalitatīva un pareizi izvēlēta krāsns ir ideāli nokrāsotu produktu atslēga.

Uzticamas krāsnis ir nepieciešamas gan maziem krāsošanas kompanijam, gan lielām rūpnīcām ar automātisko krāsošanas līniju.

Strupkrāsnis

Krāsns ir aprīkota ar durvīm vienā vai abās pusēs. Ideāli piemērota manuālām krāsošanas līnijām. Šādā krāsnī daudz detaļu var novietot vienlaikus gar augšējā konveijera paralēlajām vadotnēm. Lieliska siltumizolācija un pilnībā aizvērtas durvis samazina enerģijas patēriņu.

Caurplūdes krāsnis

Šajos risinājumos durvis netiek nodrošinātas, un temperatūra krāsnī tiek uzturēta, izmantojot speciāli aprīkotas slūžas, kas ļauj produktiem patstāvīgi pārvietoties nemainīgā ātrumā. Temperatūru cepeškrāsnī uztur īpaši veidoti gaisa aizsegi, kas nodrošina minimālus siltuma zudumus darbības laikā.

Pateicoties lieliskajai siltumizolācijai un unikālas tehnoloģijas izmantošanai ar minimālu siltuma tiltu skaitu, AABO-IDEAL krāsnis nodrošina ātru uzsildīšanu un zemu degvielas patēriņu.

Intensīva un vienmērīga gaisa cirkulācija

Kompakts izmērs un augsta veiktspēja

Var izvēlēties jebkuru enerģijas nesēju – elektrību, dabas vai sašķidrināto gāzi, dīzeļdegvielu.

Atkarībā no jūsu vajadzībām, prasībām un ražošanas apstākļiem mūsu speciālisti piemeklēs jums piemērotāko krāsns variantu un konfigurāciju.

Contact form [lv]