Smilšu strūklas un skrošstrūklošanas iekārtas

Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes profesionālas skrošstrūklošanas iekārtas ar 40 litru vai lielāku tilpumu, kas paredzētas dažādu virsmu attīrīšanai no korozijas produktiem, vecas krāsas, kaļķakmens, naftas produktiem, smērvielām un citām blakusvielām, atstājot ideālu virsmu, uz kuras pēc apstrādes var uzklāt aizsargājošu pretkorozijas pārklājumu.

Ar mūsu skrošstrūklošanas iekārtām jūs varat strādāt ar jebkura veida abrazīviem materiāliem 0,1 – 4,0 mm frakcijā: čugunu, alumīnija oksīdu, silīcija karbīdu, elektrokorundu, minerālu izdedžiem (Kupershlak vai Nickelshlak), kā arī citiem abrazīviem materiāliem, kas speciāli ražoti abrazīvās strūklošanas apstrādei ar šķembām, čuguna vai tērauda lodēm, marmora un granīta smiltīm, stikla lodītēm utt.

Spēja strādāt ar visu veidu abrazīviem materiāliem

Manuālās skrošstrūklošanas kabīnes

Spiediena skrošstrūklošanas kabīne: šāda tipa telpa ir īpaši paredzēti gadījumiem, kad ir nepieciešama augsta veiktspēja.

Ežektora skrošstrūklošanas kabīne: liela ežektora kameras priekšrocība ir tā, ka labus rezultātus var sasniegt ar nelielu saspiesta gaisa daudzumu.

Pie mums ir pieejami arī visi abrazīvie materiāli
Uzziniet vairāk sadaļā Abrazīvie materiāli

Contact form [lv]